Kazachstan – Islandia 0:3 (koniec) | Izrael – Walia. 0:3 (koniec) | Azerbejdżan – Malta 2:0 (koniec)
Chorwacja – Norwegia 5:1 (koniec) | Czechy – Lotwa 1:1 (koniec) | Andora – Bośnia i Herc. 0:3 (koniec)
Belgia – Cypr 5:0 (koniec) | Bułgaria – Włochy 2:2 (koniec) | Holandia – Turcja 1:1 (koniec)
finał
Azerbejdżan
2:0 (1:0)
Malta
Sobota 28.03.2015, 18:00 • Tofig Bahramov Republican stadium, Baku. • Eliminacje Mistrzostw Europy
Kursy przedmeczowe

Dziękujemy państwu serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne piłkarskie emocje do relacji Lajfy.com! (19:55:02)
    W samej końcówce Azerbejdżan trafia po raz drugi:

Po niezłym spotkaniu Azerbejdżan pokonuje Maltę 2:0. Trzeba przyznać, że druga połowa stała na zdecydowanie wyższym poziomie i przyniosła nam więcej emocji. Goście często próbowali pokonać Agayeva, ale ten raz po raz popisywał się wyśmienitymi paradami. Gospodarze natomiast wykazali się dobrą skutecznością i to oni zgarniają komplet punktów. Bramki dla tej ekipy zdobywali dzisiaj Hüseynov oraz Nazarov.

90+4
    Koniec meczu.
    NAZAROV - 2:0

90+2
    Gol dla Azerbejdżanu!
    DMITRI NAZAROV już na 100% zapewnia komplet punktów miejscowej reprezentacji!!! Wykorzystał ten zawodnik dokładne podanie Amirguliyeva i nie dał żadnych szans na skuteczną interwencję Hoggowi!!!

90+2
    Ryan Fenech miał jeszcze okazję na zdobycie bramki, ale nie zdołał celnie uderzyć z kilkunastu metrów.

90
    Już za nami dziewięćdziesiąt minut tego spotkania. Pozostaje już tylko czas doliczony, który jest ostatnią nadzieją dla gości.

89
    Pierwsza kartka dla maltańskiej reprezentacji. Ukarany nią zostaje Caruana.

88
    Udało się troszkę uspokoić grę miejscowym i przenieść ciężar rozgrywania akcji na połowę rywali. Tam strzał oddaje Amirguliyev, ale chybił.

87
    Po dobrej akcji Malta wywalczyła rzut rożny. Po chwili wrzucał z narożnika Fenech i futbolówka trafia w obramowanie bramki Azerbejdżanu! Niesamowite szczęście gospodarzy!

86
    Do końca meczu pozostało jeszcze niecałe pięć minut. Coraz bliżej wygranej jest Azerbejdżan, choć w końcówce coraz częściej groźnie dzieje się pod bramką Agayeva.

84
    To była kolejna znakomita okazja dla Malty na doprowadzenie do wyrównania! Pisani uderzał w kierunku bramki Agayeva i golkiper gospodarzy po raz kolejny ratuje swoją ekipę!

83
    Przyjezdni rzucają wszystkie siły do ataku. Mogą oni sobie stworzyć sytuacje podbramkowe, ale muszą oni jeszcze poprawić skuteczność.

81
    Na boisku widzimy również Ryana Fenecha, który zmienił Schembri'ego.

81
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Miejsce Nadirova na polu gry zajmuje Israfilov.

80
    Druga żółta kartka dla miejscowego zespołu. Tym razem napomniany zostaje Nazarov.

79
    Pisani nie zdołał utrzymać linii z ostatnim obrońcom rywali i w konsekwencji wpadł w pułapkę ofsajdową.

78
    Kolejna okazja dla przyjezdnego zespołu, ale nie do pokonania jest dzisiaj Agayev! W tym momencie to Fenech nie zdołał celnym i mierzonym strzałem pokonać golkipera Azerbejdżanu!