Macedonia Płn. – Białoruś 1:2 (koniec) | Słowacja – Luksemburg 3:0 (koniec) | Hiszpania – Ukraina 1:0 (koniec)
Anglia – Litwa 4:0 (koniec) | Słowenia – San Marino 6:0 (koniec) | Szwajcaria – Estonia 3:0 (koniec)
Liechtenstein – Austria 0:5 (koniec) | Mołdawia – Szwecja 0:2 (koniec) | Czarnogóra – Rosja 0:0 (opóź.)
finał
Słowacja
3:0 (3:0)
Luksemburg
Piątek 27.03.2015, 20:45Eliminacje Mistrzostw Europy
Kursy przedmeczowe

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak i zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:35:48)

Słowacja pewnie wygrywa z Luksemburgiem 3:0! Gospodarze umacniają się na prowadzeniu w grupie C. W tym spotkaniu od pierwszej do ostatniej minuty dominowali reprezentacji Słowacji, którzy nie tylko zdołali strzelić trzy bramki, ale przede wszystkich nie stracili żadnej.

90+3
    Koniec meczu.

90+2
    Owację na stojąca od swoich kibiców otrzymują reprezentanci Słowacji.

90+1
    Rzut wolny dla gości z prawej strony. Bardzo niedokładne piłkę dośrodkowuje w "szesnastkę" gospodarzy Chanot.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Gospodarze szanują piłkę. Goście wyraźnie są już zrezygnowani, niewiele dzieje się na placu gry.

88
    Niedokładne podanie na prawą stronę do Pekarika i na dwie minuty do końca regulaminowego czasu gry zza linii bocznej goście.

86
    Spóźnił się teraz z interwencją Martin Skrtel. Obrońca reprezentacji Słowacji i gracz angielskiego Liverpoolu zobaczył za ten faul żółtą kartkę.

84
    Nie opanował piłki na lewym skrzydle Robert Mak, ta wyszła poza linię końcową boiska. Z linii piątego metra piłkę do gry wprowadzi Joubert.

83
    Niepotrzebny faul Chanota na Hamsiku w środku pola.

82
    Wysokie dośrodkowanie w pole karne gości, z bramki wychodzi Joubert, który chwyta futbolówkę w rękawice.

81
    Faulowany na lewej stronie Sestak, będzie kolejna już szansa na podwyższenie wyniku dla zawodników drużyny gospodarzy.

80
    Zmiana w drużynie Słowacja: z boiska schodzi Stoch, na boisku pojawia się Sestak.

79
    Tym razem w pułapkę offsajdową dał się złapać Nemec.

78
    Trzecia, ostatnia zmiana w drużynie Luksemburgu: Laterza zastępuje Bensiego.

76
    Prostopadłe podanie do Stocha, ale skrzydłowy gospodarzy na spalonym.

74
    Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Słowacy "pozwalają" utrzymywać się przy piłce gościom, którzy nie potrafią zagrozić bramce Kozacika.