finał
Levante UD
2:1 (0:0)
SD Eibar
Piątek 06.03.2015, 20:45 • Estadio Ciudad de Valencia, Walencja • Hiszpańska LaLiga
Kursy przedmeczowe

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak i zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:36:32)

Levante zasłużenie wygrywa z Eibarem 2:1.W drugiej połowie obie drużyny postawiły przede wszystkim na atak, dzięki temu oglądaliśmy aż trzy bramki! W ciągu dwóch minut dwa trafienia zanotowali piłkarze Levante i potrafili oni dowiedź zwycięstwo do końca meczu!

90+4
    Koniec meczu.

90+3
    Niedokładne podanie Barrala do Zhara, od bramki wznowi grę Jimenez.

90+2
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Camarasa, na boisku pojawia się Marl.

90
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Niecelne uderzenie z dystansu Berjona, od bramki Marino.

88
    W dziesięciu skończą ten mecz gości. Druga żółta, w konsekwencji czerwona kartka dla defensywnego pomocnika Eibaru.

87
    Ostatnie minuty tego spotkania. Czy zawodników Eibaru stać jeszcze na wyrównanie i zabranie do domu choćby jednego "oczka"?

86
    Mocne dośrodkowanie lewego obrońcy Levante nie znajduje adresata.

85
    Z lewej strony rzut wolny dla gospodarzy, do piłki podchodzi Tono.

84
    Dobrze zapowiadała się akcja gospodarzy lewą stroną, ale za daleko przed siebie piłkę wypuścił sobie Xumetra.

82
    Wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny Barral.

81
    Kontra gospodarzy, podanie na wolne pole do Zhara. Z bramki wychodzi Jimenez, który powstrzymuje napastnika gospodarzy, ale ten upada na murawę. Żółta kartka dla Humetry za rozmowę z arbitrem!

80
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Uche, na boisku pojawia się Casadesús.

80
    Kontra gości. Podanie na wolne pola Berjona przecina jeden z defensorów drużyny gospodarzy.