«Волинь» програла в Маріуполі. ВІДЕО

Луцька «Волинь» програла матч маріупольському «Іллічівцю» з рахунком 1:0.

У стартовому складі «Волині» на цей матч відбулися істотні зміни, - пише прес-служба ФК «Волинь».

У центрі захисту через дискваліфікації та ушкодження вийшла пара Масло-Приндета. На вістрі атаки грав Козьбан, який відновився після травми.

Команди довго «розкачувалися», пригадуючи стиль гри один одного. Жорстка боротьба на кожному клаптику поля тривала увесь перший тайм.

Стартові хвилини змусили декілька разів понервувати тренерів і вболівальників «Волині», адже «хрестоносці» раз по раз опинялися на газоні після жорсткої гри суперника.

Особливо діставалося Шішу і Козьбану. В одному з епізодів Путівцев ледь не зламав ногу Дмитру, але арбітр не засвітив перед маріупольцем навіть жовтої картки.

Перший момент в грі був за гостями. Козьбан небезпечно бив із 10 метрів після подачі кутового – Гальчук не дрімав.

У відповідь Тотовицький створив два моменти. Спочатку він вистрелив з 18 метрів вище воріт Кичака, а потім ударив головою з 8 метрів у руки Кичаку.

«Волинь» намагалася грати першим номером, заробляючи більше кутових і штрафних. На 31 хвилині Мемешев змінив Бікфалві. Редван пішов на лівий фланг атаки, а під нападником почав грати Бабатунде.

Здавалося, що команди дограють перший тайм без моментів, але «Іллічівець» був близьким до успіху після того, як Кулачу дали пробити головою майже з лінії воротарського.

Матч пішов на два метри повз ворота. Але й це було ще не все у доволі нудному, хоч і жорсткому першому таймі. Ян Масло підключився на подачу кутового й перевірив Гальчука на пильність.

Другий тайм розпочався із кількох незрозумілих рішень Романова та активності в атаці «Волині». Бабатунде, Матей та Лопес брали гру на себе та загострювали ситуацію на полі. Квінтенсенцією стартового натиску гостей став небезпечний удар нігерійця з 22 метрів – м’яч зовсім трохи вище поперечини.

«Волинь» пропустила дуже неочікувано. Довгий виграв боротьбу в штрафній після подачі кутового й Артем Кичак запізнився із виходом – 1:0.

Характер гри не змінився. «Іллічівець» після забитого голу кілька хвилин по куражився, але перевага все ж залишилася у гостей. «Волинь» побігла відігруватися й на 78 хвилині була дуже близькою до цього. Матей виконував штрафний за фол проти Нємчанінова, який замінив Мемешева. М`яч «поцілував» дальню стійку воріт Гальчука.

Гості до останнього атакували й були близькими, аби зрівняти рахунок. Але в результаті перша за шість останніх матчів сезону поразка «Волині».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію