Sassuolo – Inter 3:1 (koniec) | US Palermo – Hellas Verona 2:1 (koniec) | Udinese – Juventus 0:0 (koniec)
Cesena – Lazio 2:1 (koniec) | Chievo – Napoli 1:2 (koniec) | Torino – Sampdoria 5:1 (koniec)
Atalanta – Cagliari 2:1 (koniec) | AC Milan – Parma 3:1 (koniec)
finał
US Città di Palermo
2:1 (1:1)
Hellas Verona
Niedziela 01.02.2015, 15:00 • Stadio Renzo Barbera w Palermo • Włoska Serie A

Dziękuję za relację. Zapraszam na inne dzisiejsze mecze w lajfy.com. (17:04:31)
    Bramka Belottiego
    Statystyki z tego spotkania

Palermo zasłużenie wygrywa na swoim stadionie. Przez większość czasu gry, to oni prowadzili grę, narzucali swoje warunki i też statystyki świadczyły na ich korzyść. Więcej wykonanych kornerów, strzałów i posiadania piłki. To wszystko przełożyło się na końcowy wynik. W drugiej połowie zwycięską bramkę zdobył Belotti, na którą Hellas nie miał argumentów, aby odpowiedzieć.

90+4
    Koniec meczu.

90+3
    To już chyba ostatnia próba zmiany wyniku. Moras wykonuje długi wyrzut z autu. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę na połowę przeciwnika posyła Andelković.

90+2
    Wolej Tachtsidisa daleko od celu. Widać powoli już zrezygnowanie na twarzach piłkarzy z Werony.

90+1
    Dobrze zapowiadającą się akcję Hellasu przerwał gwizdek sędziego. Okazało się, że Toni popełnił faul w ataku.

90
    Żółtą kartką ukarany został Javier Saviola.

90
    Włoski sędzia dolicza cztery minuty do pojedynku.

89
    Jeszcze korner dla gości. Futbolówka po wykonaniu krążyła przed polem karnym, aż na strzał zdecydował się Saviola. Uderzenie za słabe i Sorrentino łapie bez najmniejszego trudu.

87
    Fernandinho holował długo piłkę prawą stronę, zeszedł do środka i zakończył akcję uderzeniem lewą nogą w sam środek bramki strzeżonej przez Sorrentino.

86
    Na cztery minut przed końcem limit zmian wykorzystuje trener Palermo. Za Lazaar pojawia się Daprela.

85
    Moras szybko pobiegł prawym skrzydłem i z dużego kąta uderzył na bramkę. Sorrentino wybija piłkę przed siebie, gdzie przejął ją Gonzalez.

84
    Palermo miało doskonałą okazję na powiększenie przewagi. W akcji trzech na trzech trochę przekombinowali i ostatecznie strzelec drugiej bramki Belotti został złapany na spalonym.