Schalke 04 – Hannover 1:0 (koniec) | Mainz – Paderborn 5:0 (koniec) | Freiburg – Eintracht 4:1 (koniec)
Stuttgart – Borussia M. 0:1 (koniec) | Hamburg – FC Koln 0:2 (koniec) | Bayer – Borussia D. 0:0 (koniec)
finał
FSV Mainz 05
5:0 (1:0)
SC Paderborn 07
Sobota 31.01.2015, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Niemiecka Bundesliga
Kursy przedmeczowe

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne piłkarskie relacje z lajfy.com! (17:24:38)
    Radość kibiców Mainz po 5:0.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem FSV. Było ono zasłużone, ale tak naprawdę niepewne, ponieważ Paderborn rewanżował się od czasu do czasu groźnymi akcjami. Krótko po przerwie Malli strzelił swojego drugiego gola i praktycznie "pozamiatał". Przyjezdni nie potrafili zebrać się do ataku. Jeden Wemmer to za mało, by cokolwiek ugrać. Pozostali statystowali w koncercie Mainz, które wygrało pierwszy raz od dziewięciu kolejek w efektownym stylu i wymiarze. Gospodarze świętują, goście mają o czym porozmawiać w szatni.

Pan Hartmann zakończył mecz po upływie regulaminowych 90 minut. Jedni do świętowania, drudzy pod prysznic...

90
    Koniec meczu.

89
    Aktywny Jens Wemmer wpadł w pole karne i mógł strzelić gola honorowego. Płaskie wstrzelenie nie leciało między słupki.

88
    Piłkarze Paderbornu byli wściekli na sędziego za podyktowanie rzutu karnego. Nie brakowało bojowych gestów, a to chyba objaw frustracji po własnych wyczynach w drugiej połowie.
    Nokaut x 2 - GEIS - 5:0

87
    Gol dla Mainz!
    Bramkę zdobył JOHANNES GEIS. Bomba z 11. metra wpadła w narożnik bramki. Lukas Kruse wybrał dobrą stronę, jednak nie sięgnął futbolówki.

85
    Rzut karny dla Mainz po faulu Zieglera na Allaguim...

84
    Wysokie i zasłużone prowadzenie FSV. Stadion bawi się – kibice cieszą się z udanej inauguracji rundy rewanżowej.
    Nokaut! ALLAGUI - 4:0

82
    Bramkę zdobył SAMI ALLAGUI. Dośrodkowanie Pierre'a Bengtssona z rzutu wolnego spadło w okolice Allaguiego, a ten z bliska wepchnął piłkę do bramki. Nokaut!

80
    Podwójna zmiana w Mainz: Niko Bungert zastąpił Baumgartlingera, a Elkin Soto – Malliego. Autor dwóch goli, które ustawiły spotkanie, był żegnany brawami na stojąco.

78
    Piłka w pole karne w kierunku Baumgartlingera, lecz szybszy od zawodnika FSV bramkarz.

76
    Druga połówka meczu jednak mniej interesująca niż pierwsza. Piłka krąży między zawodnikami Mainz, którzy celebrują dogrywanie meczu.

74
    Meha to ostatni zmiennik w zespole Paderbornu. Pojawił się za Stoppelkampa.

73
    Christian Clemens dopadł do miękkiego dośrodkowania i huknął z półwoleja. Nadał piłce złą rotację i ta nawet nie leciała w światło bramki Lukasa Kruse.