Queens Park – Arsenal 1:2 (koniec) | West Ham – Chelsea 0:1 (koniec) | Man City – Leicester 2:0 (koniec)
Newcastle – Man Utd 0:1 (koniec) | Stoke – Everton 2:0 (koniec) | Tottenham – Swansea 3:2 (koniec)
Kursy przedmeczowe
    Arsenal był dzisiaj lepszy, co udokumentował na murawie. Zwycięstwo, co prawda minimalne, lecz sytuacji do zdobycia bramek Kanonierzy mieli dzisiaj sporo.

Po ciekawym meczu Arsenal Londyn w pełni zasłużenie pokonuje 2:1 walczącą ambitnie drużynę Queens Park Rangers! Kanonierzy dzięki temu zwycięstwu utrzymują się na najniższym stopniu podium w ligowej tabeli. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (22:39:31)

90+4
    Koniec meczu.

90+3
    Typowa zmiana na zyskanie czasu. Danny Welbeck zastępuje Mesuta Ozila, który zagrał dzisiaj naprawdę dobry meczu.

90+2
    Ramsey popędził prawą stroną boiska, ale został powstrzymany przez obrońcę. Od wrzutu z autu grę wznowia Kanonierzy.

90+1
    Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowych 90! Gospodarze cały czas starają się zdobyć bramkę wyrównującą.

89
    Kanonierzy skupili się na obronie korzystnego rezultatu, lecz próbują również szanować piłkę, gdy są w jej posiadaniu.

87
    Trener Arsenalu wprowadza świeże siły do drugiej linii swojego zespołu – chce przenieść ciężar gry z dala od własnej bramki. Ramsey zastąpił zmęczonego Rosicky'ego.

86
    Arsenal zamknięty we własnym polu karnym! Gospodarze zdecydowanie ruszyli do natarcia. Arsene Wenger przygotowuje zmiany w swoim zespole.

84
    Queens Park Rangers zdobyło kontaktową bramkę, co zwiastuje nam bardzo duże emocje w końcówce tego meczu. Arsenal stara się odpowiedzieć, ale nie atakuje już z takim animuszem.
    Charlie AUSTIN - 1:2

82
    Gol dla QPR!
    Gospodarze zdobywają bramkę kontaktową! Przebudził się nam CHARLIE AUSTIN! Angielski napastnik świetnie wykorzystał bierną postawę obrońców Arsenalu i uderzył nie do obrony z około 18 metrów! Piękne trafienie!

81
    Suk-Young faulował w środku boiska rozpędzonego Cazorlę za co został napomniany przez arbitra żółtym kartonikiem.

80
    Kanonierzy spokojnie kontrolują przebieg boiskowych wydarzeń – gospodarze mają bardzo mało atutów w ofensywie, zgasł nam Charlie Austin, który jest najlepszym strzelcem QPR.

78
    Gra toczy się głównie na połowie gospodarzy, którzy mają spore problemy, aby przenieść ciężar gry na połowę Arsenalu.
    Alexis Sanchez wreszcie przełamał strzelecki impas. Chilijczyk błyszczał na początku sezonu, lecz w ostatnich spotkaniach nie mógł trafić do siatki.

76
    Ależ zagotowało się teraz w polu karnym QPR! Green efektownie bronił strzały Kanonierów z około 16 metrów! Po uderzeniu Rosicky'ego i interwencji golkipera gospodarzy piłka trafiła w słupek!

74
    Kanonierzy cofnęli się na własną połowę boiska i czekają na możliwość do wyprowadzenia kontrataku. Natomiast z gospodarzy nieco uszło powietrze, nie wytrzymali tempa narzuconego przez Arsenal.

73
    Zmiana w drużynie Queens Park Rangers F.C.: z boiska schodzi Hoilett, na boisku pojawia się Isla.
    Gole: 82. Austin – 64. Giroud, 70. Sanchez

Kartki:   32. Henry (QPR), 81. Suk-Young (QPR) – 34. Bellerin (ARS)

Queens Park Rangers F.C.: Green – Furlong, Caulker, Onuoha (45+1. Hill), Suk-Young – Henry, Sandro, Philipps, Hoilett (73. Hoilett) – Zamora, Austin

Zmiany: McCarthy – Hill, Wright-Phillips, Isla, Kranjcar, Vargas, Zarate

Arsenal F.C.: Ospina – Bellerin, Mertesacker, Gabriel (37. Koscielny), Gibbs – Coquelin, Cazorla – Rosicky (87. Ramsey), Ozil (90+3. Welbeck), Alexis – Giroud

Zmiany: Martinez – Koscielny, Chambers, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Welbeck

Sędziowie: K. Friend – M. Mullarkey, M. McDonough – L. Probert